Traintelligence - inteligentne podejście do treningu

Trening to coś więcej niż machanie ciężarem czy robienie przysiadów. Twoje ciało ma ogromny wpływ na inne sfery Twojego życia. Od relacji z innymi ludźmi, nawet po karierę. Najważniejsze jest jednak to, aby nauczyć się go słuchać. Dzięki temu, oprócz lepszego samopoczucia na codzień, nie zawiedzie Cię podczas zabawy z dziećmi, czy wakacyjnego wypadu na narty.

Uczę swoich podopiecznych poruszać się tak, aby nic ich nie bolało, a trening przynosił efekty. Do współpracy wykorzystuje nowoczesne technologie, które umożliwiają moim podopiecznym trening gdzie i kiedy im wygodnie.

Mateusz Solecki

Oferta dla Klentów ALSAND:

W ramach współpracy z gabinetem dietetycznych ALSAND oferujemy ich klientom bezpłatną ocenę funkcjonalną o wartości 70zł.

KARINA HIPŚ - PERSONAL SHOPPER -FOTOGRAFIA

"NIE PROJEKTUJE UBRAŃ, PROJEKTUJĘ MARZENIA" -RALPH LAUREN

Na co dzień asystentka w dużej firmie logistycznej. Pasjonatka fotografii, stylizacji z niecodziennym podejściem do mody. Kochająca podróże, zakupy, dobre jedzenie i gorącą czekoladę, która jest dobra na wszystko. A prywatnie trochę zakręcona, szalona z dużym serduchem i pogodą ducha. Pragniecie zmienić lub poprawić swój wizerunek w zależności od konkretnej sytuacji życiowej, poprawić samopoczucie lub zyskać większą pewność siebie, a może szukacie swojego stylu to zapraszam do kontaktu.

Rehawik - Gabinet rehabilitacji i masażu (Poznań)

Jestem magistrem fizjoterapii. Tytuł naukowy uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Mam kilkuletnie doświadczenie w masażach zarówno terapeutycznych, klasycznych, sportowych jak i relaksacyjnych. Moje doświadczenie to praktyka kliniczna podczas studiów licencjackich i magisterskich, a także prywatna działalność zawodowa. Skupiam się by leczyć przyczynę a nie objawy. Rehawik jest gabinetem, w którym panuje rodzinna atmosfera, a każdy pacjent jest traktowany wyjątkowo.

Wiktoria Kolecka - Gałka

Oferta dla Klentów ALSAND:

Rabat 10% zniżki na dowolny zabieg/masaż